Slavia sčítá další ztráty, před šlágrem s Plzní přišla o klíčového hráče. Smutné zprávy, truchlí Tvrdík

Slavia v zápase Konferenční ligy proti kosovskému Ballkini sice získala důležité tři body za výhru 3:2, ale na zbytek podzimu přišlo o zraněného slovenského reprezentanta Ivana Schranze, který skončil v nemocnici na neurochirurgii Ústřední vojenské nemocnice se zraněním hlavy a krční páteře.

Slavia sčítá další ztráty, před šlágrem s Plzní přišla o klíčového hráče. Smutné zprávy, truchlí Tvrdík

Jako první informaci potvrdil předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. „Velmi smutné zprávy. Ivan Schranz hospitalizován na neurochirurgii ÚVN se zraněními hlavy a krční páteře. Ivane, držíme palce a jsme s tebou! A pro podzim tak bohužel přicházíme o dalšího klíčového hráče,“ napsal na Twitteru.

Marodka Slavie se tak rozrostla o dalšího důležitého hráče. Trenér Trpišovský už dlouhodobě postrádá Jana Bořila a Davida Hovorku. Mimo je také záložník Tomáš Holeš či nigerijský ofenzivní hráč Yira Sor.

Pro Pražany se před ligovým šlágrem s mistrovskou Plzní jedná o značnou komplikaci. Devětadvacetiletý Schranz v závěru čtvrtečního zápasu s Ballkani dostal úder kolenem do hlavy a hřiště opustil na nosítkách.

Po zápase se nezdálo, že by musel být hospitalizován. „Ivan vypadal po zápase lépe, než jsme čekali, samozřejmě ale podstoupí ještě nějaké vyšetření. O Kolim jsem ale na Rangers říkal to samé, a pak se potvrdily horší věci. Strašně těžko se to předvídá, hráč je vždy po zápase v nějakém šoku nebo rozpoložení, může se to zlepšit i zhoršit. Momentálně to ale nevypadá na nic vážnějšího,“ pronesl po utkání na tiskové konferenci Trpišovský. Bohužel druhý den se stav slávistického hráče zhoršil, a tak musel být hospitalizován na neurochirurgii ÚVN.