Jurásek: V Plzni je cíl neinkasovat, když dáme tři góly stejně jako proti Ballkani, tak budeme rádi

V zápase Slavia – Ballkani 3:2 byl na levé straně obrany velice aktivní David Jurásek. Dvaadvacetiletý rodák z Uherského Hradiště si také připsal první gól v dresu sešívaných, ten byl nakonec připsán jako vlastní. Sešívaní domácí výhrou nad kosovským klubem odčinili zaváhání v tureckém Sivassporu z úvodního utkání Konferenční ligy.

Jurásek: V Plzni je cíl neinkasovat, když dáme tři góly stejně jako proti Ballkani, tak budeme rádi

Slavia v zápase dvakrát prohrávala, pokaždé však stihla včas zareagovat. „Určitě nám pomohlo, že nás jejich góly nepoložily. Dokázali jsme hned odpovědět. Věřili jsme, že dokážeme vrátit utkání na naši stranu. To se nám také povedlo,“ komentoval pro klubovou televizi David Jurásek.

K prvnímu vyrovnání ve 26. minutě přispěl gólem i Jurásek, branka byla posléze zaznamenána jako vlastní gól brankáře. „Objevil jsem se tam, pak jsem si to potáhl až k brankáři, zkusil jsem vystřelit. Nějak to prošlo a padlo to tam. Hlavní je, že to byl gól. Doma ale budu samozřejmě říkat, že jsem gól dal já (smích). Určitě si to počítám jako svou branku. Hlavní ale je, že to byl gól pro tým,“ pokračoval spokojeně.

Slavia se musela obejít bez zraněného Tomáše Holeše. „Tomáš je skvělý hráč, je to pro tým ztráta. Na druhou stranu ale je kádr dost silný, abychom to zvládli i bez něj. První gól jde určitě za mnou. Takových chyb se musíme vyvarovat. Věděli jsme, že to takto hrají. Přesto nám to prošlo,“ těšilo někdejšího hráče Brna, Prostějova či Mladé Boleslavi.

Slavii už v neděli čeká duel v Doosan Areně s mistrovskou Plzní. „Určitě je cíl v Plzni neinkasovat. Když dáme tři góly stejně jako proti Ballkani, tak budeme rádi,“ dodal Jurásek.

Video: Youtube - tvslavia