Brazilská výpomoc na Stamford Bridge? Tuchel oťukává, zda nezlákat další ofenzivní zboží

Londýnská Chelsea na startu nové sezóny zrovna nezáří, což umocňuje spekulace, že v závěru letního přestupového okna vyvine nebývalou aktivitu v posílení kádru. Trnem v oku je především ofenzivní stránka týmu, proto německý stratég Thomas Tuchel podniká průzkum po mapě Evropy, kdo by jeho tým mohl spasit.

Brazilská výpomoc na Stamford Bridge? Tuchel oťukává, zda nezlákat další ofenzivní zboží

Objevují se jména zvučná, ale u nich je třeba počítat, že se to neobejde bez velké finanční intervence ze strany Blues. V některých případech se navíc jedná o tváře, jejichž forma není v poslední době nikterak oslnivá, což by se mohlo v konečném součtu vymstít.

Podle informací portugalského webu record.pt by mohla na Stamford Bridge dorazit brazilská výpomoc. Problém je ale v její cenovce, neboť pětadvacetiletý útočník Pepe má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 70 milionů eur.

Nadějná ofenzivní síly přišla do Evropy z  Gremia. Od minulého roku je v područí FC Porto, které v něm větří zajímavý prodejní artikl. Talentovaný jihoamerický legionář se v první polovině minulé sezóny v portugalské nejvyšší soutěže hledal, ale po odchodu Luise Díaze zvýšil svou výkonnost a řekl si o místo v základní sestavy.

V prvních čtyřech kolech portugalské ligy září a zdá se, že se těší velmi dobré formě. Problém by ale mohla být jeho cenovka. Tuchel již oťukával na jihu Evropy možnosti, ale Porto si stojí za tím, že jej uvolní za skloňovaných 70 milionů eur. Pokud by se obchod uskutečnil, Gremio obdrží 12,5 procenta z transferu.

Zdroj: record.pt