Nabručený Ancelotti jen těžce nese odchod své hvězdy: United se trápí, nedává mi to logiku!

Casemiro byl několik dlouhých let neodmyslitelným článkem základní sestavy Bílého Baletu. Ve třiceti letech se ale rozhodl pro novou výzvu.

Nabručený Ancelotti jen těžce nese odchod své hvězdy: United se trápí, nedává mi to logiku!

Vše se seběhlo poměrně rychle a nečekaně. Rudí ďáblové zapnuli jakýsi „panický mód“ a po dvou vstupních porážkách v sezoně začali urychleně shánět zkušeného středopolaře s pokročilými defenzivními vlastnostmi. Nejlépe ověřeného v nějaké prvotřídní lize.

Osud ukázal na brazilské eso, jemuž bylo nabídnuto navýšení současné mzdy prakticky o dvojnásobek. Casemiro si vše rozmyslel, načež sdělil své rozhodnutí vedení Realu. „Mým přáním je odejít do Manchesteru!“ řekl s tím, že ve své kariéře hledá nové výzvy.

Byla to právě tato slova, která měla kouče Bílého baletu Carla Ancelottiho tolik namíchnout. Ještě před pár dny totiž říkal, že s Casemirem počítá a že potřebuje, aby se od něj hráči jako Tchouaméni učili. Teď se ovšem francouzský záložník bude muset učit na vlastní pěst, jelikož se má jeho mentor stěhovat na sever Anglie.

„Casemiro hledá novou výzvu, co jsem z jeho řeči pochopil. Snažíme se jeho rozhodnutí přijmout, ale vůbec nechápeme, jak nás, šampiony Ligy mistrů, může tento hráč vyměnit za trápící se mužstvo bez Evropy… Nedává to logiku!“ dával Ancelotti najevo své znepokojení. Nechybělo ani rýpnutí do trápících se ďáblů, kteří využívají toho, že je stále otevřené přestupové období, aby posílili svůj kádr.

„Jak jsem ale řekl, Casemiro pro náš klub udělal hodně, a tak jeho přání respektujeme. Odchází člověk, který byl nedílnou součástí mnoha našich úspěchů. Za všechny mu děkujeme a přejeme mu hodně štěstí do budoucna,“ dodal Ancelotti na tiskové konferenci.

Zdroj: Marca