Straky po plichtě s Citizens cítí šanci ukrojit si z ostrovního koláče slávy. Budou vzduchem létat miliony?

Víkendová remíza Newcastlu United s Manchesterem City ujistila vedení Strak i samotného trenéra Eddieho Howea ve správnosti strategie, kterou se anglický klub vydal. Magpies nejprve avizovaly postupný vzestup, ale šance se nabízí již tuto sezónu, proto se zdá, že v závěru aktuálního přestupového okna budou vzduchem létat miliony ve snaze ještě více posílit současný kádr.

Straky po plichtě s Citizens cítí šanci ukrojit si z ostrovního koláče slávy. Budou vzduchem létat miliony?

Podle francouzského listu L’Equipe je Newcastle blizoučko podpisu francouzského záložníka Kouadia Koného. Hvězdička Borussie Mönchengladbach je nakloněna přijmout novou výzvu z Ostrovů, pokušitel již vyslal korektní nabídku ve výši 35 milionů eur, avšak bundesligový klub o hráče nechce přijít. Vypadá to však, že si Newcastle svou prosadí, pokud přihodí ještě pár milionů navíc.

Koné však není jedinou štikou, na kterou mají straky políčeno. V merku je taktéž Lucas Paquetá z Lyonu. Ten má být alternativou za Jamese Maddisona, kterého se nedaří zlákat z Leicesteru City. Podle celé řady zdrojů jsou Magpies ochotny investovat do příchodu brazilského záložníka až 50 milionů eur.

Paquetá není překvapivým tahem, neboť je monitorován již delší dobu. Newcastle dokonce již v lednu učinil oficiální nabídku, která se však nesetkala s pochopením ze strany Lyonu. Předmětem zájmu do záložní řady má být také mexický reprezentant Edson Álvarez předvádějící velice slušné výkony v barvách Ajaxu.

Zdroj: lequipe.fr