Cresswell dostane novou motivaci! Do West Hamu míří hráč Chelsea

West Ham či Leverkusen. Oby týmy si v minulé sezóně vedly nad očekávání a tak bylo jasné, že tato očekávání budou i před touto sezónou. Oba týmy mají 3 prohry v řadě a 2 Čechy v kádru. Jak se pokouší West Ham obrátit tuto smůlu?

Cresswell dostane novou motivaci! Do West Hamu míří hráč Chelsea

3 prohry v řadě, to je doopravdy tragický začátek do nové sezóny. V Leverkusenu si musejí mnout hlavy, vždyť v útoku mají druhého nejlepšího střelce minulé sezony a jednoho z největších talentů Evropy.

To West Ham se snaží posílit mužstvo ze všech sil. Přišly posily do útoku v podobě Scamaccy s Cornetem, do obrany Thilo Kehrer nebo Aguerd. To však stále není dostatečné a tak se vedení rozhodlo přivést novou hvězdu na levého beka.

Aaron Cresswell tak na levém kraji dostane novou konkurenci, která by ho mohla zcela jistě připravit o místo v základní sestavě. A kdo je touto spásnou posilou, která může West Hamu tolik pomoci? Je jím Emerson Palmieri z Chelsea.

Ten si pod trenérem Tuchelem moc nezahrál, jelikož manažer vsázel na jiné "koně". Nová výzva na sebe nedala dlouho čekat, protože herní čas je to nejdůležitější. Zvlášť pro mistra světa a tak kvalitního hráče, jakým Emerson je. 

Pro Tomáše Součka s Vladimírem Coufalem jde už o 7. posilu, která by měla pomoci z této výsledkové mizérie. Po Kehrerovi jde o druhou zvučnou posilu do obrany. Bude to však stačit?

zdroj: Fabrizio Romano