Využije Bílý balet váhání Rudých ďáblů? V sumě by prý nebyl problém a příchod plánován na zimu

Podle zprávy španělského portálu defensacentral.com je brazilské křídlo Antony předmětem zájmu dalšího evropského giganta. Hvězda nizozemského Ajaxu je v posledních měsících spojována především s Manchesterem United, ale nyní se zdá, že jeho váhání plánuje využít aktuální šampión La Ligy.

Využije Bílý balet váhání Rudých ďáblů? V sumě by prý nebyl problém a příchod plánován na zimu

Nizozemský stratég Erik ten Hag zamířil před novou sezónou na Old Trafford a samozřejmostí je snaha vystavět si svůj tým podle svých představ. Nebylo náhodou, že by uvítal na nové adrese pomoc od tváří, které má již sám vyzkoušené.

Antony přišel do Ajaxu ze Sao Paula v červenci 2020 jako náhrada za Ziyecha tehdy mířícího do Chelsea. Postupem času se vypracoval v klíčovou tvář týmu, proto jej Ajax nechce pouštět bez patřičné odměny. Výše požadované sumy však není příliš po chuti Manchesteru United, který by tak mohl zaváhat, neboť ve hře o jeho zisk je nyní další silný klub.

Antony je na radaru Realu již delší dobu, neboť tamní skauti bedlivě monitorují talentované jihoamerické hráče. Tamní kouč Carlo Ancelotti v něm vidí náhradu za Marca Asensia, který vstoupil do posledního roku své smlouvy na San Bernabéu. Vše nasvědčuje tomu, že Bílý balet je připraven splnit požadavky Ajaxu a hráče si tak zajistit pro zimní přestupové okno.

Zdroj: defensacentral.com