Naštvaný Tuchel: Inkasovali jsme nedbalé góly, nebyli jsme dostatečně rychlí na míči

Kouč Chelsea Thomas Tuchel po překvapivé prohře 3:0 s Leedsem zkritizoval výkon svých svěřenců. Za prohru podle něj mohou inkasované nedbalé góly.

Naštvaný Tuchel: Inkasovali jsme nedbalé góly, nebyli jsme dostatečně rychlí na míči

Tuchel přitom své mužstvo pochválil za úvodní půlhodinu hry na Elland Road. Podle něj po ní „The Blues“ mohli vést o dva góly. Pak ale naopak toto vedení umožnili svému soupeři.

„Dali jsme si vlastní gól a pak jsme inkasovali ze standardky. Dokázali jsme se vyrovnat s jejich stylem, být lepším týmem, být o dva góly napřed. Ale pak dva góly naopak soupeři umožníme a víra v úspěch už nebyla taková, jako například v utkání s Tottenhamem," hledal kouč klubu ze Stamford Bridge příčiny prohry a srovnal utkání i s předchozím zápasem (2:2, pozn. red.).

„Všechno šlo dobře a stále myslím, že jsme s tímto týmem v Leedsu měli vyhrát. Myslím, že to byla spíše naše chyba než zásluha kohokoli jiného,“ naznačil šéf Chelsea, že by jeho tým měl být schopen si s úrovní kádru Leedsu poradit. „Pro mě je důvod prohry takový, že jsme nebyli všude. Na míči jsme nebyli dostatečně rychlí. To je důvod prohry,“ čertil se po prohraném utkání německý trenér.

Zdroj: 90min.com