Další zkouška loajality pro Casemira. Má vypomoci tam, kde selhaly námluvy s De Jongem a Rabiotem

Manchester United vstoupil do letního přestupového okna s cílem přivést na Old Trafford nového záložníka. Po odchodu Paula Pogby a Nemanji Matiče se zvažovalo hned několik možností, ale postupem času se zdá, že spasit by mohl Rudé ďábly už jen poslední z vytipovaných. Předmětem zájmu má být Casemiro, který patří k oporám Realu Madrid.

Další zkouška loajality pro Casemira. Má vypomoci tam, kde selhaly námluvy s De Jongem a Rabiotem

Mezera, která zatím nebyla zalepena. Manchester United zažívá katastrofální vstup do nové sezóny a ve zbývajícím čase letního přestupového okna potřebuje adekvátně posílit svůj kádr.

Rudí ďáblové to zkoušeli na nizozemskou hvězdu Frenkie de Jonga, ale tomu se z Barcelony nechce. Ve hře byl také Adrien Rabiot, který si však diktoval přemrštěné mzdové požadavky.

Pro mnohé je tedy překvapením, že v případě Casemira se ostrovní gigant nebrání jeho příchod podpořit nadstandardním platem. Třicetiletý záložník stihl od roku 2013 posbírat ve španělské metropoli již více jak 300 soutěžních zápasů a v nemalém počtu případů se blýskl důležitými brankami a asistencemi.

Hráči byla nabídnuta smlouva v délce pěti let a nezveřejněný plat, který dle zákulisních informací má učinit z Casemira jednoho z nejlépe vydělávajících hráčů na Old Trafford. Překážkou však může být absence Manchesteru v Lize mistrů.

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk