Přijde Frankfurt o svého strážce třech tyčí? Jednání váznou, ale pokušitel z Ostrovů si je jist úspěchem

Dvaatřicetiletý německý brankář Kevin Trapp se ukázal jako nejnovější tvář do branky, která upoutala pozornost Manchesteru United. Ostrovní gigant údajně již podal nabídku na jeho podpis, jen se nabízí otázka, zda nizozemský stratég Erik ten Hag nebude tímto tahem vytloukat klín klínem.

Přijde Frankfurt o svého strážce třech tyčí? Jednání váznou, ale pokušitel z Ostrovů si je jist úspěchem

Podle německého deníku Bild je Manchester United v pokušení získat nového gólmana, protože cítí, že dosavadní opora David de Gea má již svá nejlepší léta za sebou. Jednatřicetiletý strážce třech tyčí již není takovou oporou jako kdysi, avšak potencionální náhrada je ještě o rok starší.

Dlouhověkost brankářů je poněkud odlišná od té u hráčů v poli, přesto to signalizuje, že by se Trapp nemusel dočkat na Old Trafford dlouholeté spolupráce. Aktuálně se těší vynikající formě, ale Rudí ďáblové by za rok či dva stejně mohli hledat perspektivní mládí.

Manchester United má stále ve svém područí pětadvacetiletého anglického reprezentanta Deana Hendersona, avšak jeho četná hostování zatím nepoukázala na to, že by se na něj v dalších letech mohli bezmezně spolehnout. Aktuálně je zapůjčen Nottinghamu Forest.

Trapp má bohaté zkušenosti, které posbíral například v PSG. Pouhých šest startů za německou reprezentaci je způsobeno velkou konkurencí, kterou představují Neuer nebo Ter Stegen. Pátým rokem je však jasnou jedničkou Eintrachtu a v minulé sezóně odchytal kromě dvou zápasů všechny. Důležitou roli hrál také při úspěchu v Evropské lize.

Zdroj: bild.de