Už by toho spratka Mbappého měl někdo umlčet! nebral si Rooney servítky

Někomu moc přelézá přes hlavu a totéž se údajně přihodilo Mbappému, který podpisem nové smlouvy v PSG získal slovo ve vedení týmu.

Už by toho spratka Mbappého měl někdo umlčet! nebral si Rooney servítky

Protože byl Mbappé prakticky už jednou nohou v Realu Madrid, muselo se PSG opravdu hodně snažit, pokud si chtělo svůj ofenzivní klenot udržet. Nakonec se vedení odhodlalo ke kroku, který světový fotbal ještě neviděl.

Třiadvacetiletý mistr světa z roku 2018 uzavřel s pařížským celkem novou smlouvu, která mu zaručí lukrativní plat 500 tisíc eur týdně. Jako bonus navíc může hráč rozhodovat o mnohých interních záležitostech. Například může mluvit do rozhodnutí nového kouče či sportovního ředitele. A co víc, má určité slovo i v přestupech.

Uběhlo pár měsíců, ve Francii začala nová sezona a Kylian Mbappé již dle chování není stejným hráčem, jakým býval. Na hřišti rozhazuje rukama, v kabině se pohádal s Neymarem, a dokonce měl údajně vliv i na odchod bývalého trenéra Mauricia Pochettina… Je toto výsledek podmínek nové smlouvy?

Zasloužil by si pár facek!

Wayne Rooney už má hráčskou kariéru za sebou, dnes se sžívá s rolí trenéra a je si vědom, že kdyby se takto choval některý z jeho svěřenců, okamžitě by jej proplesknul. Bez ohledu na jméno, existují věci, které si fotbalista nemůže dovolit. Nějaké máchání rukama a trucování během zápasu je naprosto nepřípustné.

„Třiadvacetiletý spratek si bude rozhazovat rukama a ukazovat na Messiho, že nehraje podle jeho přání… V životě jsem neviděl hráče s větším egem, než má Mbappé… Nikdy!“ rozvášnil se Rooney, když se měl k celé situaci vyjádřit.

„Někdo tomu klukovi připomeňte, že mu je teprve třiadvacet, prakticky ještě nic nedokázal, zatímco Messi měl v jeho věku už čtyři Zlaté míče,“ vyjádřil se historicky nejlepší střelec Rudých ďáblů.

„Kdyby tohle udělal nějaký hráč z mého týmu, tak okamžitě letí. Dovolit si zpochybňovat taktiku trenéra, zpochybňovat jeho právo vybrat penaltového exekutora a vyčítat něco spoluhráčům, kteří mají jasně dané své instrukce, to si nikdo nemůže dovolit. Už vůbec ne nějaký malý spratek!“ nebral si Rooney servítky.

Zdroj: Canal Plus