Neymar prozradil, co je pravdy na jeho sporech s Mbappém a zdali se sešel s Barcelonou

V Paříži bylo v posledních dnech velmi dusno. Mnohá francouzská media upozornila na to, že měl Mbappé dokonce požádat vedení, aby prodalo Neymara.

Neymar prozradil, co je pravdy na jeho sporech s Mbappém a zdali se sešel s Barcelonou

Takhle mezi řečí to zní až absurdně… Jak si může hráč přát odchod svého týmového kolegy? No jo, jenže Mbappé není jen tak ledajaký hráč. Po podpisu nové smlouvy má v Parku princů jisté slovo. Vedení i trenér by měli jeho radám naslouchat.

Dle medií jsou Neymar s Mbappém na kordy. Tuto skutečnost měl brazilský křídelník podpořit několika reakcemi na sociálních sítích, kde „lajkoval“ příspěvky, jež Mbappého nějakým způsobem kritizovaly.

Korunu všemu nasadila nedávná zpráva z periodika Le Parisien, které informovalo, že se měl Neymar sejít se zástupci Barcelony a prodiskutovat možný návrat – ať už letní, anebo až ten zimní, chtěli se hlavně domluvit.

Jaká je tedy současná situace a co Neymar říká na všechny tyto zprávy?

„Ať si lidé myslí, co jen chtějí, nebudu veřejně řešit interní záležitosti. Co se dělo mezi mnou a Kylianem je naše věc. Můžete být ale v klidu. Rozhodně to není tak, jak mnozí píší… Lidé občas mluví moc nahlas, protože to je jediná věc, kterou umí,“ uvedl Neymar skrze ESPN.

A co ta domnělá jednání se zástupci Barcelony?

„Je mi líto, ale Le Parisien nemá pravdu. Mrzí mě to, je to mylná informace, s nikým jsem se nesešel. Všechny ty zprávy, které byly uveřejněny, nejsou pravdivé. Nikam se nechystám. Miluji Paříž, miluji PSG a miluji fotbal,“ podotkl hvězdný brazilský křídelník.

Zdroj: ESPN