Vepřek nenásledoval Hubníka a na Hané jede dál i s menším platem. Dává mu smysl předávání zkušeností mladým...

Zatímco exreprezentant Roman Hubník se s fotbalovým koloběhem rozloučil, jiný hanácký veterán Michal Vepřek, jehož konto zdobí vítězství v domácím poháru z roku 2012, se to ještě rozhodl nezabalit.

Vepřek nenásledoval Hubníka a na Hané jede dál i s menším platem. Dává mu smysl předávání zkušeností mladým...

Velezkušený levý bek se dohodl s vedením Sigmy na prodloužení spolupráce o další rok. Nově však nebude součástí výhradně áčka, ale bude pomáhat také béčku a gáže na Andrově stadionu už nebude taková, jako tomu bylo v posledních letech...

"Michala jsme oslovili s určitou vizí a jsme moc rádi, že ji nakonec přijal za svou. Jsme přesvědčení, že Michal má co předat mladým hráčům v B-týmu, které čeká náročná druhá liga, zároveň může být platný i pro A-tým. Věříme, že taková spolupráce prospěje oběma stranám," vysvětlil na stránkách sigmafotbal.cz sportovní manažer Ladislav Minář.

"Projekt s předáváním zkušeností mladým hráčům v B-týmu mě zaujal. Dává mi to zkrátka smysl. Navíc nejsem nijak odstřižený od áčka, kde bych si ještě rád řekl o místo," přidal brzy sedmatřicetiletý fotbalista, který dosud nastřádal v první lize za Sigmu 247 utkání a vystoupení sbíral i v domácím poháru (44) a Evropské lize (4).

Když se k tomu přičte i 97 zápasů za áčko i béčko ve druhé lize, aktuálně je na 392 soutěžních startech v olomouckém trikotu a bájnou čtyřstovku by měl atakovat již na podzim.

Gibraltar, nebo Severní Irsko? Trpišovský vyjmenoval důvody, proč bude fandit ostrovnímu zástupci...

Zdroj: sigmafotbal.cz