Liverpoolská čistka odstartovala. S Anfield Road se definitivně loučí těchto 7 jmen...

Se slavným Anfield Road se v těchto dnech definitivně loučí hned sedm nepotřebných hráčů, na které čekají po vypršení kontraktů noví zaměstnavatelé.

Liverpoolská čistka odstartovala. S Anfield Road se definitivně loučí těchto 7 jmen...

Liverpoolskou kabinu, jež se letos velmi statečně prala o anglický primát s Manchesterem City, totiž neopouští pouze mladíci Elijah Dixon-Bonner, Luis Longstaff a Sean Wilson.

Trikot ambiciózních Reds už podle očekávání nikdy nebudou oblékat ani Ben Woodburn, Sheyi Ojo, Loris Karius a Divock Origi.

Posledně zmíněný belgický reprezentant patřil devatenáctinásobnému mistrovi Premier League od roku 2014, kdy dorazil k řece Mersey z francouzské Ligue 1.

V prvním týmu však nikdy nepatřil k vyloženým tahounům, na které by manažer Klopp dlouhodobě spoléhal a také proto strávil dvě sezony na hostování ve Wolfsburgu a Lille.

Také německý gólman Karius byl od památného finále Ligy mistrů v roce 2018 ve městě Beatles odepsaný a později hostoval v Unionu Berlín i Besiktasi Istanbul.

Až bude hrát v červenci neúspěšný finalista letošní Ligy mistrů přáteláky proti Manchesteru United či Crystal Palace, nikdo z výše jmenovaných už u toho v žádném případě nebude.

Dalším mužem, který je z rudé strany města na odchodu (nikoliv však z výkonnostních důvodů), je senegalský rychlík Sadio Mané, jenž hledí po nových sportovních výzvách.

Nejen Liverpool má právo znát odpověď, kdo může za pařížskou ostudu

Zdroj: bbc.com