Pogba opouští Old Trafford bez fanfár. Kam by mohly jeho kroky směřovat tentokrát?

Paul Pogba se do Manchesteru United vrátil v roce 2016 a měl odstartovat novou éru Rudých ďáblů, jenže tomu se tak nestalo a francouzský záložník opouští Old Trafford bez výraznějšího zdaru.

Pogba opouští Old Trafford bez fanfár. Kam by mohly jeho kroky směřovat tentokrát?

Pogbovi nevyšlo ani jeho druhé působení v Manchesteru United. V tom prvním ho manažeři United v roce 2012 nechali odejít do Juventusu zadarmo, kde Francouz neskutečně vyrostl a patřil mezi nejlepší záložníky světa.

O čtyři roky později už museli v United za tohoto záložníka zaplatit 105 milionů eur. José Mourinho plánoval kolem něj postavit mužstvo, jenže tomu se tak úplně nestalo.

Pogba sice ve své první sezoně v rudém dresu vyhrál Ligový pohár a Evropskou ligu, ale to bylo všechno. Dalších pět let nepomohl Rudým ďáblům k žádné trofeji.

Ovšem za reprezentaci Francie Pogba podával skvělé výkony a v roce 2018 slavil titul pro mistra světa. V United si stěžovali na jeho nekonzistentní výkony, které ho provázely celých šest let.

Momentálně se nejvíc skloňuje Pogbův návrat do Juventusu, případně do PSG. Ojediněle se skloňuje i angažmá v Realu Madrid.

Zdroj: forumsport.cz