Modrič: Každý den musíte bojovat o právo nosit dres s logem Realu. Tenhle klub vás naučí neházet ručník do ringu

Šestatřicetiletý chorvatský středopolař patřil i v sobotním finále Ligy mistrů k nejlepším tvářím Bílého baletu a velkou měrou se podílel na zisku cenné trofeje. Jeho práce ve středu pole vzbuzuje obdiv a jak sám Modrič přiznal, nejen on, ale i jeho spoluhráči musí pro Real Madrid doslova dýchat, aby se dostavil kýžený úspěch.

Modrič: Každý den musíte bojovat o právo nosit dres s logem Realu. Tenhle klub vás naučí neházet ručník do ringu

Vítěz Zlatého míče z roku 2018 po závěrečném hvizdu oslavoval zisk další cenné trofeje pro klub ze španělské metropole. Pokud jde o Ligu mistrů, podařilo se mu to na této adrese již popáté. „Stále přemýšlíme o tom, čeho jsme dosáhli. V tuto chvíli to nedokážu vyjádřit slovy. Tenhle klub je bezpochyby nejlepší na světě. Vždy to říkám, protože Real je tak velký, jak jen může,“ rozplýval se rodák ze Zadaru.

„Mnozí si neumí představit, jak těžké je uspět v boji o tenhle dres. Každý den musíte přesvědčovat fanoušky i trenéra, že si zasloužíte nosit triko s logem Realu. Každý trénink, každý zápas, kdykoliv. Všichni tento klub milujeme, a proto jsme dosáhli tolika úspěchů a dobrých výsledků,“ pokračoval chorvatský středopolař.

„Ani ve snu mě nenapadlo, že bychom mohli vyhrát pětkrát Ligu mistrů, a přesto jsme to zvládli. Jsem moc vděčný za to, že mohu být toho všeho součástí. Doufám, že v budoucnu přibudou další. Real vás naučí neházet ručník do ringu a věřit až do samotného konce, což jsme ukázali i ve finále. V prvním poločase to nebyl dobrý výkon, ale nakonec jsme tak důležitý zápas zvládli,“ dodal Modrič.

Zdroj: tribalfootball.com