Dle Havla si Plzeň žije svůj sen: Je tu skvělá parta, opravdu táhneme za jeden provaz a všem bych nám titul přál

Sedmadvacetiletý reprezentant Milan Havel odehrál proti Spartě kompletních devadesát minut a dvanáctinásobného mistra Česka pomohl popravit jedním přesným zásahem - svým pátým v doznívající ligové sezoně 2021/2022.

Dle Havla si Plzeň žije svůj sen: Je tu skvělá parta, opravdu táhneme za jeden provaz a všem bych nám titul přál

Plzeň v rámci cesty za plným počtem bodů a udržením první pozice nevykolejilo ani pár desítek minut trvající oslabení...

"I tak se Sparta do ničeho nedostala. Naopak jsme přidali třetí gól, je to paráda! Takhle měly dopadnut všechny tři zápasy s ní," uvedl po závěrečném hvizdu bývalý zadák Bohemians Praha 1905.

Do konce nadstavby zbývají už pouze dvě kola a Plzeň je docela blízko k tomu, aby přerušila slávistické vládnutí a sešívanému "S" zabránila v zisku čtvrtého primátu v řadě.

"Nechci mluvit tak, že titul už je blízko. Jdeme zápas od zápasu celou sezonu, teď nás čeká Hradec Králové a soustředíme se jen na něj. Žijeme si svůj sen. Je tu skvělá parta, opravdu táhneme za jeden provaz a všem bych nám titul přál. Už teď, co jsme dokázali, je neuvěřitelné!," uzavřel na fcviktoria.cz mistr ligy z ročníku 2017/2018, do jehož sbírky úspěchů může už za pár dni přibýt trofej s pořadovým číslem 2.

Stoch musí zkusit další restart! Kde by to však asi mělo být?

Zdroj: fcviktoria.cz