Viktoria Žižkov? Prý je na čase, aby Dukla znovu udělala radost i svým fanouškům na Julisce...

Dukla si ve 22. kole FNL připsala premiérovou venkovní výhru, což odnesla neméně ambiciózní Příbram. Dejvický celek triumfoval u Litavky i přesto, že musel víkendový souboj otáčet.

Viktoria Žižkov? Prý je na čase, aby Dukla znovu udělala radost i svým fanouškům na Julisce...

Tři body pro tým z hlavní města vystřelili Jan Peterka a Kim Seung Bin, který rozvlnil síť hned dvakrát a jeho nadřízený Bohuslav Pilný mohl vše hodnotit s pozitivní náladou...

"Jsme rádi, že jsme zápas tady zvládli. Na klucích bylo cítit, že si odsud chtějí odvézt tři body. Vsadili jsme na pohyblivé hráče, protože soupeř měl na krajích stopery," uvedl na webu fkdukla.cz šéf Rady, Šebrleho, Součka, Kozla a spol.

"Musím říct, že první půle byla slušná. Jako první jsme po nákopu dostali gól, ale postupně jsme se dostávali do hry a do poločasu vyrovnali. To bylo málo, protože šancí jsme měli víc. Po pauze jsme chtěli pokračovat v aktivitě, jen zlepšit důslednost a finální fází. To se dvěma góly podařilo, i když branka soupeře na 2:3 udělala ještě ze závěru drama a klepali jsme se do poslední chvíle," přidal na klubových stránkách kouč, jehož tým čeká uprostřed týdne derby s Viktorií Žižkov.

Ta sice vyměnila trenéry, nicméně i tak pomalu, ale jistě, míří do ČFL, protože je beznadějně poslední. "Teď už myslíme na středu, kdy k nám přijede Žižkov. Je na čase, abychom znovu udělali radost i našim fanouškům na Julisce," navnadil příznivce Dukly Pilný, jehož soubor je s dvaatřiceti získanými body na průběžné sedmé pozici.

Z ligy nemusí nikdo sestoupit! Porušuje LFA soutěžní řád, když se v baráži mohly objevit Sparta A i Sparta B?

Zdroj: fkdukla.cz