Kolísavá výkonnost? U starších a zkušenějších hráčů to nejsem schopný akceptovat, čertí se šéf Dukly

Dukla uprostřed pracovního týdne opět potvrdila, že se potýká s velkými výkyvy a to, že je v tabulce až sedmá, proto nemůže nikoho příliš překvapovat.

Po velkém víkendovém obratu s Líšní podlehla dejvická značka Vysočině Jihlava, která dokázala vyloupit Julisku poprvé od března 2018.

Soubor Bohuslava Pilného nestačil na hosty jak v procentuálním držení míče (49:51), tak ve střelách na bránu (2:3), s tím, že všechny tři branky utkání padly v rozmezí dvacáté a třicáté minuty.

Jediným střelcem Dukly se stal Marek Červenka, což však hlavnímu trenérovi v žádném případě nestačilo. "Zasloužená porážka. Naše nastavení v prvním poločase se promítlo celkově do naší hry," smutnil bývalý stratég Hradce i Žižkova, jehož vyjádření nabídl web fkdukla.cz.

"Viděl jsem tam spoustu slabých individuálních výkonů. Pochopím, že u některých mladých hráčů je výkonnost kolísavá, ale u těch starších zkušenějších to nejsem schopný akceptovat. Druhou půli jsme se to snažili dohonit, ale už bylo pozdě. Sice jsme dali za zápas dvě tyče, ale rozhodně nemůžeme tvrdit, že jsme měli smůlu. Vyhrát jsme si nezasloužili. Je to bohužel po sobotě těžká rána. Říkali jsme si, že nemůžeme lítat v oblacích, ale na hřišti to tak občas nevypadalo. Nemůžeme počítat s tím, že každý zápas otočíme. Hodí se nám, že hrajeme za pár dnů znovu. Pokud v Příbrami vyhrajeme, bude to nejlepší odpověď," zmínil nejbližší kolo FNL Pilný, jehož ohlasy nabídly stránky fkdukla.cz.

U Litavky se Dukla představí již v sobotu 9. dubna od 16:30 a bude čelit soupeři, který tento týden skalpoval Ústí nad Labem.

Z ligy nemusí nikdo sestoupit! Porušuje LFA soutěžní řád, když se v baráži mohly objevit Sparta A i Sparta B?

Zdroj: fkdukla.cz