Šokující zvrat v otázce budoucnosti Pogby? Tohle mu fanoušci Rudých ďáblů nikdy neodpustí

Již delší dobu se spekuluje o konci Paula Pogby na Old Trafford. Devětadvacetiletý záložník je dlouhodobě spojován s Realem Madrid, ale ve hře jsou i jiné adresy. Nyní však přišla šokující zpráva z Ostrovů, která jeho jméno zmiňuje s městským rivalem Manchesterem City. Pokud by k tomuto přesunu došlo, fanoušci Rudých ďáblů by mu to zřejmě nikdy neodpustili.

Šokující zvrat v otázce budoucnosti Pogby? Tohle mu fanoušci Rudých ďáblů nikdy neodpustí

V létě mu končí smlouva a její prodloužení nebylo podepsáno. Francouzský legionář má chuť změnit klubové barvy a jeho jméno bylo spojováno s Realem Madrid či Juventusem, kde dříve působil. Rudí ďáblové váhají, zda by nebylo přeci jen řešením s hráčem podepsat nový kontrakt, ale svými výkony zatím v této sezóně mnohé nepřesvědčil.

V roce 2016 se vrátil na Ostrovy jako nejdražší hráč světa, ale jeho výkony v Manchesteru United jsou rozporuplné. Výpadkům formy pomohla i zranění, která jej několikrát eliminovala ze hry. Nyní se nabízí varianta, že by Pogba odešel zcela zdarma a navíc je jeho jméno spojováno s městským rivalem s Etihad Stadium.

Podle serveru goal.com je o devětadvacetiletého hráče v táboře rivalů zájem. Pep Guardiola hledá náhradu za Fernandinha, který již potvrdil svůj letní odchod. Pogba je údajně tomuto přesunu otevřený a v létě bychom tak mohli být svědky velmi třesklavého přestupu.

Zdroj: goal.com