Skláři s Tijanim a bez Tijaniho? To je velký rozdíl. S lídrem, jenž patří Slavii, jsou Teplice klidnější a jistější

Jiří Jarošík je se současným dvanáctým místem Teplic spokojen, ale sezona se bude počítat až za pět kol a zatím ještě nějaký náskok na barážové příčky nic neřeší.

Skláři s Tijanim a bez Tijaniho? To je velký rozdíl. S lídrem, jenž patří Slavii, jsou Teplice klidnější a jistější

Dynamo České Budějovice položily na lopatky branky hostujících borců ze slavných pražských "S", Mohameda Tijaniho, který je kmenovým hráčem Slavie a Václava Sejka, jenž pro změnu patří Spartě.

Dočkali se od hlavního kouče v kabině pochvaly? "Sejky je stále mladý hráč, jednou zahraje super, pak třeba hůř. Ale je to pořád bojovník. Takové tady potřebujeme," mnul si ruce v rámci ohlasů ve Sportu Jarošík.

"Mohamed nám zase hodně chyběl proti Pardubicím, bylo to dost znát. Byli jsme s ním klidnější a jistější. Splnil svoji úlohu a potvrdil roli lídra, který nám chyběl," podotkl na isport.blesk.cz stratég severočeských sklářů.

Bývalý stoper Jihlavy, jenž už se v minulosti objevil také v Liberci, je pro současný žlutomodrým celek velmi zásadní postavou a trenér si přeje, aby už ve zbytku soutěže nechyběl...

"Nechci se na tohle vymlouvat, ale když vám chybí 4-5 hráčů ze základu, tak to zacloumá s každým týmem. Nejen s Teplicemi. Budu rád, když se nám někdo ještě vrátí. Alespoň na jeden zápas. Pak třeba budeme hrát i lepší fotbal a budeme silnější tým. Viděli jste to na případu s Tijanim. S ním a bez něj je to velký rozdíl. Už se zapojil Jukl, mohl by snad Fortelný plus Mareček," navnadil teplické fanoušky Jarošík, jehož slova publikoval Deník Sport.Zdroj: isport.blesk.cz