Pohled náročného Svědíka? Cicilia byl zkritizován a Borek pochválen. Snad to mladíkovi nestoupne do hlavy...

Slovácko si proti osmému Liberci splnilo povinnost a všechny tři body zůstaly v Uherském Hradišti, o což se postaral nejlepší kanonýr moravského celku a nyní i celé Fortuna:ligy Václav Jurečka.

Pohled náročného Svědíka? Cicilia byl zkritizován a Borek pochválen. Snad to mladíkovi nestoupne do hlavy...

Ten v utkání proměnil hned dva pokutové kopy a belgický gólman Oliver Vliegen ve službách Slovanu byl překonán výhradně z nich...

"Během úvodního tlaku jsme zahodili tři tutovky. Naše výrazná aktivita však vyústila v penaltu. A totéž se opakovalo i ve druhé půli. U první jsem si vybral stranu, u druhé jsem počkal na pohyb brankáře," ozřejmil na stránkách fcslovacko.cz sedmadvacetiletý kanonýr s opavskou minulostí, který je v tuto chvíli na čtrnácti trefách.

A jak se líbil zápas jeho šéfovi Martinu Svědíkovi, který se před vlastním publikem toužil rehabilitovat za nedávnou prohru na Spartě? Respektovaný trenér vyčítal zahozené šance zejména sedmadvacetiletému Riginu Ciciliovi, který sice přetavil pět startů v základní sestavě ve stejný počet gólů, ale náročný kouč od něj evidentně čeká ještě více.

Pochvaly se od něj dočkal i devatenáctiletý gólman a jeden z náhradníků Filipa Nguyena Jiří Borek, jenž šel v této ligové sezoně do akce již třikrát a mohl by být příslibem pro budoucnost.

"Vstup nebyl z naší strany špatný, ale Regi Cicilia nedal snad tisíciprocentní šanci. Liberec hodně rotoval na postech, opticky si vytvořil i územní převahu, museli jsme to trochu přeskupit, přišly další šance a z nich vedení. Ve druhé půli jsme zase byli aktivní, hrozili jsme, nepustili jsme Liberec do ničeho, až v závěru. Ale musím pochválit gólmana Borka, podal velmi dobrý výkon a doufám, že mu to nestoupne do hlavy. Škoda, že Cicilia nedal gól, útočník jeho formátu by z těch šancí měl dát nějaký gól. Jdeme do nadstavby čtvrtí s náskokem, ale jistotu nemáme. Klíčové bude domácí utkání s Baníkem," předpověděl na webu fcslovacko.cz sedmačtyřicetiletý stratég, jenž vede Slovácko již od listopadu 2018.

Kovář rozšířil svou slávistickou bilanci snů. V Edenu operuje již více než 5 let a ještě nikdy neprohrál zápas

Zdroj: fcslovacko.cz