Myslím, že je budeme dobývat, zavěštil si před příjezdem Karviné nejlepší kanonýr Slovácka

V sedmadvacátém kole Fortuna:ligy toho ze všech ligových hráčů nejvíce naběhal čerstvý reprezentant Václav Jurečka ze Slovácka, jemuž bylo naměřeno 12 585 absolvovaných metrů, čímž trumfl jak teplického Marečka, tak hradeckého Vlkanovu.

Myslím, že je budeme dobývat, zavěštil si před příjezdem Karviné nejlepší kanonýr Slovácka

Ve 28. kole dorazí do Uherského Hradiště poslední Karviná, jíž by jeden z nejlepších střelců ligy nerad podcenil. Cokoliv jiného než tři body by pro velkého favorita nebyly dobrá vizitka...

"Očekávám hodně těžký zápas. Hrajete s posledním, je to takové nevyzpytatelné. Na jednu stranu jsme jasný favorit, se kterým nemají co ztratit, ale na druhou stranu hrají o všechno. Je to soupeř, který bude hrát ve velkém nasazení, navíc jsou silní v defenzivní části. Myslím, že je budeme dobývat, ale Karviná na jaře předvedla slušné výkony jak proti Slavii, tak i proti Baníku. Daří se jim obírat kluby v top pětce a navíc ještě na jejich hřištích. Musíme se na ně dobře připravit," uvedl na stránkách fcslovacko.cz sedmavacetiletý svěřenec kouče Martina Svědíka.

Mimochodem byl to právě Jurečka, který na podzim zachraňoval postupové ambice Slovácka v závěrečných minutách s Karvinou. "Už na podzim v poháru jsme je dobývali celý zápas, ale oni se dostali do vedení a nám se vlastně podařilo vyrovnat v podstatě až z poslední šance zápasu. V prodloužení se nám podařilo je uběhat a fyzicky přehrát a Rigino Cicilia dvěma góly rozhodl o našem postupu," zavzpomínal kolega Holzera, Sadílka, Petržely či Kadlece.

Na střet Slovácka s Karvinou dojde druhou dubnovou sobotu od 16:00.

Zdroj: fcslovacko.cz