Nemyslím si, že Sparta jede, míní Fukal a odmítá, že by byl Jarošík drzý nebo nabubřelý...

Sparta, jíž zdobí druhá nejlepší ofenziva v celé soutěži, ještě jejího bývalého obránce Milana Fukala nepřesvědčila ani po čtyřech soutěžních výhrách v řadě a bodovému stažení dvou týmů před ní.

Nemyslím si, že Sparta jede, míní Fukal a odmítá, že by byl Jarošík drzý nebo nabubřelý...

"Sparta využila situace, kdy nejprve Plzeň doma remizovala se Slavií a nikdo jí víc neodskočil, naopak oba týmy ztratily, následně remízy Viktorky v Olomouci. Ale nemyslím, že jede, byť náskok obou stáhla," uvedl bývalý reprezentant Česka, jenž si v minulosti zahrál i za Hradec nebo Jablonec.

"Stalo se, že neměla už co ztratit, titul byl najednou hodně daleko, nikdo s ní už nepočítal, odstup byl velký. Spadlo to z hráčů a dělají výsledky. Pokud to tak zůstane, v nadstavbě bude hrát v Edenu a v Plzni, ale jak už jsem říkal, nebude domácí prostředí rozhodující, v jednom zápase se může přihodit cokoli," přidal na serveru aktualne.cz šestačtyřicetiletý internacionál s bundesligovou minulostí.

Skláři si na slavné "S" před domácím publikem na Stínadlech věřili, ale pak prohráli velmi jasně. Fukal by však ze sebevědomých slov trenéra Jiřího Jarošíka nedělal žádnou velkou vědu...

"Teplický kouč Jirka Jarošík prohlašoval, že jsou schopni Spartu porazit. Nevidím v tom nějaké velikášství, nabubřelost, či dokonce drzost. Ví dobře, co říká. Jako trenér domácího týmu musí vyvolávat sebevědomí, ať přijede kdokoli. Nebát se nikoho. O to horší pro Teplice je, že dostaly trojku. To je dost, co si budeme povídat. Kdyby prohráli o gól, řeknou si - to je dobrý, měli jsme smůlu, nebo jedna hloupá chyba, ale tři góly takové vysvětlení nenabízejí. Přesto si nemyslím, že se Jirka Jarošík zachoval nepatřičně, když chtěl Spartu porazit," hájil o dva roky mladšího trenéra Fukal, jehož vyjádření si lze přečíst na aktualne.cz.

Svozil ví, že Baníku už v roce 2022 vůbec nemusí pomoci: Nic s tím nenadělám, vrátím se silnější

Zdroj: aktualne.cz