Pohybově a rychlostně patří Vitík k nejlepším hráčům ligy. Má potenciál táhnout Spartu...

Podle Pavla Vrby ovlivňovala situaci Sparty v domácí soutěži účast v evropských pohárech, kdy mívala náročný program.

Pohybově a rychlostně patří Vitík k nejlepším hráčům ligy. Má potenciál táhnout Spartu...

"Teď už to máme volnější, což nám vyhovuje v přípravě na ligové zápasy. Hráčskou kvalitu pro boj o nejvyšší příčky máme," uvedl po vyloupení Teplic Pavel Vrba, jehož tým aktuálně táhne šňůru čtyř výher v řadě.

Devatenáctiletý stoper Martin Vitík, jenž v tomto ročníku Fortuna:ligy odehrál 841 minut a ve FNL je na 902 minutách, zaznamenal v posledních třech duelech druhou branku. Mohl by to být důležitý článek i směrem do ofenzivy?

"Vitík odehrál ještě lepší zápas než s Baníkem. Tím nechci říct, že proti Ostravě hrál špatně, ale o víkendu to bylo ještě lepší. Pohybově a rychlostně patří k nejlepším hráčům ligy. Jde ovšem stále o mladého hráče, který ještě sbírá potřebné zkušenosti. Má na to potenciál táhnout Spartu," předpověděl na stránkách sparta.cz osmapadesátiletý odborník.

Pod jedním ze dvou gólů Tomáše Čvančary byl podepsán nejproduktivnější hráč celé soutěže Adam Hložek, který je zároveň i nejlepším asistentem ligy. "Hložek je nadstandardní hráč a v lize takových není mnoho. V sobotu podal skvělý výkon a velmi nám pomohl," zakončil muž se zkušenostmi z bulharského i ruského prvoligového prostředí.

NECHTĚL JSEM MOC CHODIT Z BRÁNY A RADĚJI STÁL NA ČÁŘE, PŘIZNAL PO LIGOVÉM DEBUTU LIBERECKÝ VLIEGEN

Zdroj: sparta.cz