Jarošík o "S" z Letné: Trošku mu fandím. Ale myslím, že to určitě není teď ta nejsilnější Sparta, pořád se s tím pere

Sparta, jejíž tři nejgólovější hráči této sezony se jmenují Pešek, Pulkrab a Hložek, přijede o víkendu na teplická Stínadla v roli velkého favorita.

Jarošík o "S" z Letné: Trošku mu fandím. Ale myslím, že to určitě není teď ta nejsilnější Sparta, pořád se s tím pere

Letenské "S", které v dosavadním průběhu ročníku našlo přemožitele jen třikrát, bude usilovat o tříbodový zisk číslo 19 a cokoliv jiného by bylo ohledně boje o titul špatné.

Skláři si však v minulém kole zvýšili sebevědomí vyloupením liberecké půdy a budou velmi dobře naladěni. To vše i přesto, že se utkání nebude týkat Jana Fortelného ani Václava Sejka, kteří jsou kmenovými hráči dvanáctinásobného českého šampiona.

"Četl jsem komentář Martina Haška, to je trošku návod pro nás. Spartu sleduji, vím změny, jak hraje, trošku jí fandím. Ale myslím, že to určitě není teď ta nejsilnější Sparta. Pořád se s tím pere – s příchody, odchody," připomněl na webu fkteplice.cz hlavní kouč žlutomodré družiny Jiří Jarošík.

"Sleduji vršek, tam je to zamotané, jsem rád, že se do něj vrátila. Nahoře to bude mít jiskru. A i dole, takže nás sobotní zápas všechny hodně zajímá. Věřím, že přijde hodně lidí," uzavřel na fkteplice.cz nadřízený Mareše, Marečka, Kučery, Grigara a spol.

Tepličtí budou mít svému soupeři co vracet - na podzim si z metropole odváželi prohru 2:4.

Kolísavá výkonnost? U starších a zkušenějších hráčů to nejsem schopný akceptovat, čertí se šéf Dukly

Zdroj: fkteplice.cz