Sáček vzal část sparťanského neúspěchu na sebe: Úplně jsme zaspali, byli jsme jako mrtví

Michalu Sáčkovi po neúspěšném letenském výjezdu na Hanou moc do řeči nebylo. Podepsal se totiž pod druhou trefu domácí Sigmy.

Sáček vzal část sparťanského neúspěchu na sebe: Úplně jsme zaspali, byli jsme jako mrtví

"Ten první gól, tam jsme propadli ve středu hřiště, měli jsme proti Breitemu rychleji vystoupit a střelu zblokovat. A druhý gól? Já měl za úkol bránit Beneše nebo ho zbrzdit. Takže to je moje chyba, měl jsem ho líp pohlídat, beru to na sebe," přiznal na klubovém webu sparťanský univerzál.

Co všechno bylo ve středu na Andrově stadionu špatně? "Hlavně ten první poločas. To jsme úplně zaspali, místo, abychom do toho vlétli, tak jsme byli jako mrtví. Olomouc šla zaslouženě do vedení a my už jsme na to nestačili zareagovat. Pár šancí jsme pak měli, ale abych byl férový, soupeř měl taky svoje šance a klidně mohl vyhrát i vyšším rozdílem. Všechno špatně. nechytli jsme začátek zápasu, propadávali jsme, neměli jsme druhé míče. Pak už se od toho všechno odvíjí. Druhý poločas byl asi trochu lepší, i když to asi bylo tím, že Olomouc trochu zalezla a nechala nás hrát. Předvedli jsme strašně málo," kroutil hlavou pětadvacetiletý odchovanec slavného "S".

Třetí tým Fortuna:ligy přitom před prohrou táhl šňůru výher a nic nenasvědčovalo tomu, že by nebyl v pohodě. Čím si náhlý pokles výkonnosti vysvětluje? "Těžko říct. Hráli jsme ještě o titul a výkon tomu měl odpovídat, jenže naopak, neodpovídal tomu vůbec. Takhle jsme si to nepředstavovali, chtěli jsme se ještě porvat o titul, teď už to bude moc těžké," hlesl na stránkách sparta.cz spoluhráč Dočkala, Pavelky, Peška a spol.

Na to, že chyběl Dávid Hancko, se však příliš vymlouvat nechtěl. "Vždycky, když z toho vypadne stoper, který má formu, tak chybí. Ale to byl před zápasem prostě fakt, museli jsme se s tím vypořádat. A to se nepovedlo," uzavřel svěřenec Pavla Vrby, jehož tým začne první kolo nadstavby proti Baníku.

Od Krejčího čekal víc, na Součka to bylo moc rychlé. Určité věci může dle Vrby trochu napravit pohár, i když asi ne úplně

Zdroj: sparta.cz