Vrba bude Čvančarovi jeho sobectví určitě vyčítat. Takhle se musela Sparta dál klepat...

Tomáš Čvančara je zatím v této sezoně Fortuna:ligy na deseti brankách. Pět nastřílel ještě v rámci čtrnácti jabloneckých startů a stejný počet gólů přidal také v devíti zápasech za Spartu.

Vrba bude Čvančarovi jeho sobectví určitě vyčítat. Takhle se musela Sparta dál klepat...

Proti Slovácku se mu však během šestasedmdesáti minut skórovat nepodařilo a navíc si nepřipsal ani žádnou asistenci, díky čemuž je v tomto směru stále na nule.

Na Letné se přitom ocitl nejméně ve svou situacích, kdy mohl přihrávat do prázdné brány, jíž hájil Filip Nguyen. Místo toho však lehce sobecky střílel, což však k úspěchu nevedlo...

Bude mu to jeho nadřízený Pavel Vrba vyčítat? "Určitě ano. Slovácko mělo také dvě situace, kdy z malého vápna nedali gól. Mohli nás potrestat za nedůraz v pokutovém území. Čvanči měl ty situace taky. Obě mužstva si vytvořila hodně šancí. Jak Slovácko, tak my," pronesl po závěrečném hvizdu kouč třetí Sparty.

"Když budu konkrétní, Čvančara určitě z těch dvou šancí musí dát minimálně jeden gól. To byly stoprocentní gólové příležitosti. Když se to nedá, klepeme se, než skončí zápas," přidal na webu sparta.cz šéf Hancka, Dočkala, Hložka a spol.

Další příležitost ke zlepšení osobních čísel přijde pro forvarda rozjeté Sparty ve středu na hanáckém Andrově stadionu.

Hráčů jako Hložek v Česku moc není, svou výjimečnost hlavně potvrzuje v zápasech, stavíme na něm, přiznává Vrba

Zdroj: sparta.cz