Plzeň trpělivě čeká na stanovisko spolumajitele New Jersey Devils, Beauguel si odchod z Doosan arény nerozmyslel...

Do hry o zisk Viktorie Plzeň měl před pár dny vstoupit potenciální partner ze Spojených států amerických, nicméně pořád jde o píseň budoucnosti.

Plzeň trpělivě čeká na stanovisko spolumajitele New Jersey Devils, Beauguel si odchod z Doosan arény nerozmyslel...

Psalo se o spolumajiteli hokejového celku New Jersey Devils Davidu Blitzerovi, který má své podíly ve fotbalových klubech hned v pěti různých zemích.

Pokud by na Viktorii kývl, rozrostl by se i do šesté země. "Je pravda, že investora potřebujeme a situaci stále řešíme. Všechno se řeší na dálku. V tuhle chvíli nelze říct, jak to celé dopadne," citoval server sport.cz svůj blíže nespecifikovaný západočeský zdroj.

Deloitte, která prodej zprostředkovává, už měla do USA poslat veškeré informace a nyní má být na tahu zámořský podnikatel. Žádný deadline však údajně ve vzduchu není a v Doosan aréně tak trpělivě čekají na jeho finální rozhodnutí...

Plzeň, která si tradičně brousí zuby na účast v evropských pohárech, už jinak jede v úsporném režimu celou řadu měsíců a Adolf Šádek zvládá překlenout těžší období díky půjčkám od banky.

Výdaje západočeského klubu, který už má mimochodem díky současnému realizačnímu týmu připraven i letní seznam případných posil, by mohly umořit i prodeje.

Nejlepší střelec mužstva a čerstvý tricátník Jean-David Beauguel ale podle všeho odejde po vypršení stávajícího kontraktu zadarmo. Svůj odchod ze Štruncových sadů si údajně nerozmyslel ani přes boje ve špičce a po řadě let by měl opustit české prostředí.

Slavia se Zlínem, Sparta v Olomouci, Plzeň v Boleslavi, pak 1. kolo nadstavby. Bayern-Dortmund, Chelsea-West Ham

Zdroj: sport.cz