Švancara se modlí, aby šel Hložek tam, kde bude pravidelně hrát: Ať se nezvolí jen byznys a neskončí někde na lavičce

Mezi velké fanoušky devatenáctiletého českého reprezentanta ve sparťanských službách patří i Petr Švancara a to nejen kvůli tomu, že se univerzál z Letné svého času přesunul do metropole z jeho Brna.

Švancara se modlí, aby šel Hložek tam, kde bude pravidelně hrát: Ať se nezvolí jen byznys a neskončí někde na lavičce

"Zaslouží velký obdiv. Sto zápasů, přes třicet gólů, okolo dvaceti asistencí, to jsou neskutečná čísla. Kdyby tu zůstal ještě pět let, asi by se stal nejmladším ligovým kanonýrem v historii české ligy, možná i federální, tam takový přehled nemám. Do klubu se většinou vstupuje po třicítce. Klobouk před ním dolů," chválil teenagera čtyřiačtyřicetiletý expert, jehož slova nabídl web aktualne.cz.

"Sparta mu sedí, vychovala ho, i když my z Brna víme, že v tom máme taky svoje prstíčky. Sparta ho už asi neudrží, v létě odejde. Modlím se za něj, ať přestoupí tam, kde bude pravidelně hrát. Ať se nezvolí jen byznys, ať neskončí někde na lavičce," přidal na aktualne.cz bývalý útočník Interu Bratislava i Viktorie Žižkov.

"Má ještě trochu problém, že se neumí prosadit v top zápasech na evropské, či dokonce reprezentační scéně, ale musíme pořád brát v potaz, že mu ještě není dvacet. Proto po něm nechtějme hned, aby rozhodoval každý zápas. Podle mého bude ještě lepší, za tři roky může hrát v nějakém velkém slavném klubu, ať si to neuváženým přestupem nepokazí," varoval serverem aktualne.cz citovaný "mercedes".

Svěřenec Pavla Vrby je právě teď nejproduktivnějším hráčem Fortuna:ligy. Podílel se na 20 brankách Sparty a disponuje průměrem 0,7 bodu na utkání.

Neustálé výměny Mandouse a Koláře? Koller neví, zda je to pro ně dobré: Ani jeden neví, na čem je, což psychice nepřidá

Zdroj: aktualne.cz