Šance na to, že Mbappé nepláchne na San Bernábeu, se zvýšila. S čím vším přišla Paříž, aby ho zviklala?

35 soutěžních vystoupení, 23 branek a 17 gólových asistencí. Toť aktuální sezonní bilance francouzského mistra světa z roku 2018 Kyliana Mbappého, jenž stále neví, na jaké klubové adrese bude doma po letošním přestupovém období.

Šance na to, že Mbappé nepláchne na San Bernábeu, se zvýšila. S čím vším přišla Paříž, aby ho zviklala?

Bývalý rychlík Monaka se pořád ještě ohledně své budoucnosti nerozhodl a to i přesto, že je dlouhé měsíce spojován s příchodem na madridské San Bernabéu, kam by prý měl dorazit jako volný hráč po vypršení pracovní dohody v Parku princů.

"Ještě jsem se nerozhodl, ale jsem v pohodě. Chci si dát načas, protože bych nerad udělal chybu a nechci to pokazit. Přemýšlím o tom, protože se ve hře objevily nové prvky a nové parametry. Právě o tom diskutujeme s rodinou, abych se rozhodl správně," citoval server idnes.cz slova svěřence argentinského kouče Mauricia Pochettina.

Stále je tak ve hře i varianta, že bude nadále pokračovat pod Eiffelovkou a nahánět ofenzivní rekordy svých předchůdců Zlatana Ibrahimoviče a Edinsona Cavaniho. "Ano, je to samozřejmě možné," přidala třiadvacetiletá opora PSG, jejíž vyjádření nabídl portál idnes.cz.

Podle zákulisních informací se vrátila Paříž do hry kvůli několika "drobnostem". Jednak nabídkou nové smlouvy, která by obsahovala opravdu lukrativní podpisový bonus obřích rozměrů a jednak ustoupením ohledně otázky osobnostních práv, což by mu rozvázalo ruce při dalších marketingových činnostech.

Sportovní úsek Paris Saint-Germain mu měl dále přislíbit dostatečně konkurenceschopný tým, který bude ve hře každý rok o všechny trofeje a v neposlední řadě také kapitánskou pásku.

Kvintet otazníků, které bude v létě řešit Guardiola v kabině Citizens

Zdroj: idnes.cz