Ibrahimovič zatím pověsit kopačky na hřebík nehodlá: Budu hrát, dokud se neobjeví někdo lepší

Před pár dny sledoval bitvu svých krajanů s Českou republikou o postup na světový šampionát v Kataru, neboť vinou karetního trestu pomoci nemohl. Švédská ikona se i ve čtyřiceti letech do penze zatím nechystá, což naznačil v rozhovoru pro italská média.

Ibrahimovič zatím pověsit kopačky na hřebík nehodlá: Budu hrát, dokud se neobjeví někdo lepší

Zlatan Ibrahimovič je jméno, které rezonuje mezi fanoušky fotbalu i dnes. Rodák z Malmö během své dosavadní kariéry okusil již celou řadu věhlasných klubů a aktuálně je akvizicí milánského AC, které v posledních dnech řeší otázku prodloužení spolupráce.

Zkušený útočník by se mohl dočkat nové smlouvy na další rok, ale platově by si měl s ohledem na věk a vytížení pohoršit. Z původních sedmi milionů eur za sezónu mu mají být nabízeny miliony tři s možností následného přechodu do klubového managementu. Rossoneri věří, že Ibrahimovič bude i nadále na San Siru pokračovat.

„Chci hrát, dokud to půjde. Nerad bych ukončil kariéru a pak si to vyčítal po zbytek života. Je to tak, že chci hrát, dokud se neobjeví někdo lepší, než jsem já. Takže budu dál pokračovat. O budoucnosti si musíme ještě promluvit, nechci něco plánovat dopředu, uvidíme, jak se vyvine situace. Vstanu, nachystám se, trénuji, jím a pak odpočívám. A druhý den opět a opět. Posledních dvacet let nedělám nic jiného, ale na oplátku se mi dostává takového adrenalinu, že si nedovedu představit, co by se se mnou dělo, pokud přestanu. Pak budu začínat úplně od nuly,“ nechal se slyšet švédský kanonýr.

Zdroj: corrieredellosport.it