Nečekané volání z Paříže? Mocipán PSG Al-Khelaifi si usmyslel, že v létě přivede…

Konec francouzského útočníka Kyliana Mbappého v Parku Princů je již bráno jako hotová věc, ačkoliv vedení PSG ještě podniká kroky, jak tento stav zvrátit. Vedení si však uvědomuje, že s největší pravděpodobností o svého kanonýra přijde, proto za něj hledá adekvátní náhradu. Jmen již bylo označeno několik, nově přibyl i polský legionář Robert Lewandowski.

Nečekané volání z Paříže? Mocipán PSG Al-Khelaifi si usmyslel, že v létě přivede…

Bavorský gigant větří, že letní nájezdy případných zájemců bude asi náročné odrazit. Dosud nebylo žádným tajemstvím, že Real Madrid na Lewandowskiho už před pár týdny ukázal a také samotný hráč by se prý této výzvě rozhodně nebránil. Nyní je ve hře ale další velkoklub, který se také často neodmítá.

Pařížský celek aktuálně vládnoucí pevnou rukou Ligue 1 to zřejmě myslí vážně, neboť podle listu Marca již zámožný šej a majitel PSG Nasser Al-Khelaifi rozhodil sítě, jestli je vůbec možné hráče ukořistit za rozumnou cenu.

Třiatřicetiletý kanonýr se těší skvělé formě a aktuálně vládne tabulce střelců v letošním ročníku Bundesligy s osmadvaceti přesnými zásahy. Polskému reprezentantovi ale v červnu příštího roku končí v Allianz Aréněn smlouva, proto se očekává, že by v létě mohl měnit klubové barvy. PSG věří, že by na jeho odlovení mohlo stačit 35 milionů eur.

Zdroj: marca.com