Paříž už s Di Maríou nepočítá. Argentinský křídelník si bude po sedmi letech v Parku princů hledat nový klub

Velezkušený argentinský křídelník Ángel Fabián Di María Hernández by měl na konci své sedmé pařížské sezony opustit jak Park princů, tak celou Ligue 1.

Paříž už s Di Maríou nepočítá. Argentinský křídelník si bude po sedmi letech v Parku princů hledat nový klub

Čtyřiatřicetiletý rodák z Rosaria má sice v končícím kontraktu opci o dalším možném prodloužení spolupráce, ovšem nynější lídr Ligue 1 ji nehodlá aktivovat.

Dny bývalého borce Benfiky Lisabon, Manchesteru United i Realu Madrid pod Eiffelovkou jsou tak zřejmě sečteny a čtyřnásobný mistr francouzské nejvyšší soutěže si bude za pár měsíců balit.

To, kam povedou příští kroky loňského vítěze turnaje Copa América, ještě není známo, ale v úvahu nepochybně připadá i úplně opuštění Starého kontinentu.

Jedním z favoritů na jeho zisk by mohl být argentinský celek Rosario Central, jehož opouštěl před necelými patnácti lety kvůli volání z Lisabonu za 8 milionů eur a za který si naposledy zahrál ještě jako teenager.

V rozehrané ligové sezoně nastoupil Di María za PSG do 20 zápasů a 1297 odehraných minut se mu podařilo přetavit ve tři branky a stejný počet gólových asistencí.

V minulosti ovšem býval svěřenec krajana Mauricia Pochettina zvyklý na o něco lepší čísla...

Rooney byl sesazen, největším anglickým postrachem všech dob na venkovních hřištích je Kane!

Zdroj: sport-express.ru