První letní posila Juventusu? Prý tento německý stoper ze Stamford Bridge...

Poslední vítěz Ligy mistrů Antonio Rüdiger patří už necelých pět let Chelsea, jež aktuálně táhne sérii pěti výher v řadě.

První letní posila Juventusu? Prý tento německý stoper ze Stamford Bridge...

Čerstvě devětadvacetiletý reprezentant Německa už by se ovšem mohl na Stamford Bridge rozloučit a vrátit se do soutěže, kterou hrál před svým příchodem do Premier League.

Byť stojí o někdejšího zadáka Stuttgartu jak Bayern Mnichov, tak Real Madrid, nejblíže jeho zisku by měl být Serii A reprezentující Juventus Turín.

Bývalý střední obránce AS Řím by si navíc na Apeninský poloostrov nemusel dlouho zvykat a na jeho sever by mohl dorazit v létě letošního roku jakožto volný hráč po vypršení stávající londýnské smlouvy.

Stará dáma, které patří v současné tabulce italské ligy až čtvrtá pozice, podobné "obchody" za hubičku umí a v minulosti takto přivedla na Juventus Stadium hned několik známých tváří.

Rüdiger s tržní cenou okolo 35 milionů eur by navíc mohl být pojistkou za stárnoucí italský tandem Chiellini (37) - Bonucci (34), který nebude za áčko Bianconeri bojovat věčně...

V Barceloně začínají novou éru, která jim zaručí příliv 7 miliard. Upravuje se však jméno slavného Camp Nou...

Zdroj: football-italia.net