Skláři před výjezdem pod Ještěd odpočívali, byli posedět a zahráli si společně badminton, pinčes i padel

Skláři ze Stínadel mají před sebou výjezd na stadion U Nisy a v sobotu budou mít domácímu Slovanu co oplácet. Na podzim totiž Liberec vyloupil Teplice díky Rondičovi a jeho trefě v nastavení.

Skláři před výjezdem pod Ještěd odpočívali, byli posedět a zahráli si společně badminton, pinčes i padel

Zatímco Liberec si okořenil reprezentační pauzu přípravou s Dynamem Drážďany, žlutomodrý soubor žádný přípravný souboj neabsolvovali.

Hlavní kouč Jiří Jarošík dával tým dohromady zejména po fyzické i psychické stránce. Celek, který hraje o to, aby se vyhnul baráži o udržení, to potřeboval jako sůl...

"Všichni v pauze vždy dobíjí baterky, ale my se hlavně potřebovali dát zdravotně do pořádku, odpočinout si, možná i v hlavě. Byli jsme si posedět, zahrát si společně badminton, pinčes, padel. Bylo to hodně aktivní, všichni se zapojili," ozřejmil na webu fkteplice.cz bývalý stratég Ústí i Prostějova.

Jediné, co ho v tuto chvíli trápí, je rozsáhlá marodka. "Uvidíme, jaká bude v sobotu sestava. Nyní ten zdravotní stav některých není dobrý, trénujeme v omezeném počtu," přiznal na oficiálních stránkách bývalý trenér slovinského NK Cejle.

A co pohled hráčské kabiny? "Chceme v Liberci bodovat, abychom také mohli být klidnější. Liberec měl problémy, teď už je v klidném středu tabulky. Čekám těžký zápas, bude se hrát na terénu, který je podobný tomu našemu, takže na těžkém. Ale už jsme na něj zvyklí," uzavřel na fkteplice.cz třiadvacetiletý středopolař Patrik Žitný, který si v březnu zahrál po návratu z marodky svých prvních třináct prvoligových minut v sezoně.

Odpočatý a připravený Hovorka si váží hezkých zpráv, které mu chodily. Co dělal v posledních dnech v Německu?

Zdroj: fkteplice.cz