Skláři? Je jasné, že když nebude podávat sedm osm hráčů nadstandardní výkon, bude těžké někoho porazit...

I když se zdálo, že se skláři ze Stínadel konečně probudili, současná realita až tak slavná není. Nevyhráli už čtyřikrát v řadě, s tím, že aktuálně táhnou šňůru tří těsných proher v řadě, s tím, že dvě z toho se zrodily před domácím publikem.

Skláři? Je jasné, že když nebude podávat sedm osm hráčů nadstandardní výkon, bude těžké někoho porazit...

Teplicím tak znovu patří barážová pozice. "Jediné pozitivum je, že ani týmy kolem nás nevyhrály. Jsme dva body od záchrany, půjdeme za ní," pronesl po porážce s votroky zkušený forvard David Ledecký, jemuž se ve Fortuna:lize podařilo skórovat poprvé od prosince 2019, kdy ještě oblékal trikot Dynama České Budějovice.

Co se zadrhlo podle Jiřího Jarošíka? "Předtím všichni hráči podávali optimální nebo nadstandardní výkony. Teď jen tři čtyři lidi, s čímž budeme těžko vyhrávat. Je jasné, že když nebude podávat sedm osm hráčů nadstandardní výkon, bude těžké někoho porazit. A teď nám začíná náročná série," pravil na serveru idnes.cz hlavní trenér nyní čtrnáctého celku tabulky.

"Když jsme jako trenéři přišli, byli jsme v jiném rozpoložení, nikdo nás nebral vážně. Nebyli jsme konkurent. Teď se to otočilo. Najednou vidí, že Teplice hrály dobře, bodovaly, už nás jako konkurenta berou. Všechno sice teď prohráváme o gól, ale předtím o tři. Všichni jsme ve velkém očekávání, my, fanoušci, hráči, rádi bychom se viděli jinde. Ale tak jednoduché to nebude. Ta cesta bude trvat delší dobu. V Hradci jsme dostali 0:3, teď jsme sahali po bodu. Zlepšení je, ale všichni jsme nějací namlsaní," zmínil idnes.cz citovaný čtyřiačtyřicetiletý odborník.

Nezapojí před Libercem opět více cizinců? V nynějším kádru áčka jich totiž nemá málo. "Nsunzu se zranil, Succar má kvůli covidu dvouměsíční deficit a Bulmaga, to ještě na ligu není. Máme tři nové hráče z egyptského Al-Ahlí, ale musí se aklimatizovat a mají tréninkové manko. Uvidíme, kdy budou schopní hrát za béčko. S Boljevičem jsme neprohráli čtyři zápasy, trošku se nám pak nelíbil, upadl jako celý tým. Ale poctivě maká, možná dostane znovu šanci," naznačil na idnes.cz šéf Kučery, Marečka, Grigara a spol.

Obří pozitivum pro Dynamo. Velkou kvalitou disponující Konda příjemně překvapil celý realizační tým...

Zdroj: idnes.cz