Werner přiživil spekulace o návratu do Bundesligy. I v repre se cítí být platnější než v Londýně

Před dvěma lety přicházel na Stamford Bridge jako vytoužená posila, ale vše nasvědčuje tomu, že si v létě bude balit kufry. Někdejší tvář Lipska nedokázala zapadnout do kádru Chelsea a náhrada za Edena Hazarda tak nepřinesla kýžený efekt. Timo Werner je spojován s návratem do Bundesligy a tyto signály sou stále zřetelnější.

Werner přiživil spekulace o návratu do Bundesligy. I v repre se cítí být platnější než v Londýně

Pod taktovkou německého stratéga Thomase Tuchela není efektivní a do sestavy se prokousává jen stěží. I proto se jeví odchod jako uvolnění napětí, které v Londýně trvá. Timo Werner se o svou budoucnost bát rozhodně nemusí a proslýchá se, že štěstí bude hledat opět v Bundeslize, kde se mu střelecky dařilo.

Možná je paradoxní, že právě pod německým trenérem se mu v Anglii nedaří. Důvěru v jeho schopnosti ale i nadále generuje národní tým, a on mu to splácí góly, jak potvrdil v sobotním přátelském utkání proti Izraeli.

„Jsem útočník a dávat góly chci vždycky. V Chelsea to ale nejde tak, jak bych si přál, proto je pro mě lehkou satisfakcí, že v reprezentaci se mi daří. Fotbal mě opravdu baví, bez ohledu na to, kde hraji. Mezi hrou v Chelsea a reprezentaci jsou však rozdíly ve stylu hry. Také Bundesliga mi byla herně bližší,“ nechal se slyšet Werner.

Zdroj: tribalfootball.com