Přeju si, aby bylo vyprodáno, říká před šlágrem s Baníkem Holzer a dodává: Snad to nebude jenom boj

Blížící se víkend nabídne v Uherském Hradišti třaskavý souboj dvou sousedů v tabulce se šestačtyřiceti body. Kdo vyhraje, ten se osamostatní na čtvrtém místě tabulky a bude dál držet krok se třetí Spartou.

Přeju si, aby bylo vyprodáno, říká před šlágrem s Baníkem Holzer a dodává: Snad to nebude jenom boj

Velmi pikantní bude zápas zejména pro Daniela Holzera, jenž dorazil do Slovácka právě z Baníku Ostrava. "Na atmosféru utkání se opravdu těším. Předpokládám, že z Baníku přijede klasicky celá tribuna za brankou a všichni společně vytvoří skvělou atmosféru. Věřím, že nás naši fanoušci poženou za vítězstvím. Přeji si, aby bylo vyprodáno," uvedl svěřenec kouče Martina Svědíka.

Kadlec, Petržela, Sadílek a spol. sice jaro neodstartovali zrovna vzorově, nicméně poslední dva zápasy vyhráli. "Nám se výsledkově nevydařila ani zimní příprava. Góly jsme nedávali a laciné dostávali. Přenesli jsme si to i do úvodu ligy. Měli jsme to hodně v hlavách a nedařilo se nám to zlomit, což se někdy stává. Tím, že jsme otočili zápas s Boleslaví, tak nám to určitě zvedlo sebevědomí," připomněl šestadvacetiletý fotbalista na stránkách fcslovacko.cz.

Ten v posledním kole nastoupil na pozici krajního obránce. "Naposled jsem hrál na kraji obrany ještě v Ostravě. Mně to ale nedělá žádný problém, protože na bekovi jsem toho odehrál strašně moc a vždycky mě to bavilo, protože v dnešní době je to hodně ofenzívní post, celou hru mám před sebou a naskytují se mnohem větší možnosti než v záloze," připomněl bývalý hráč Sparty i Zlína.

Bude to válka, nebo dojde i na atraktivní fotbal a střelecké dostihy kanonýrů Jurečky a Almásiho? "Doufám, že to jenom boj nebude. My samozřejmě chceme hrát fotbal, i když aktuální terény technické hře moc nepomáhají. Doufám ale, že terén bude dobrý a my potěšíme naše fanoušky," zakončil na webu fcslovacko.cz někdejší mládežnický reprezentant Česka.

Zdroj: fcslovacko.cz