Jak byl profík jako hráč, tak teď je ještě větší profík jako trenér, chválí Hubáčka jeho nový svěřenec Hloušek

Třiatřicetiletý univerzál Adam Hloušek zatím neví, zda bude zlínská epizoda pouze chvilkovou záležitostí, nebo se na tamní Letné usadí natrvalo.

Jak byl profík jako hráč, tak teď je ještě větší profík jako trenér, chválí Hubáčka jeho nový svěřenec Hloušek

"Člověk nikdy neví. Můj plán je hlavně se vrátit do fotbalu a pravidelně hrát," ozřejmil na webu fcfastavzlin.cz zkušený zadák, který už ve žlutomodrých barvách naskočil na jaře do tří zápasů a na hracích plochách strávil 184 minut čistého času.

V Baťově městě se opět potkal s asistentem Davidem Hubáčkem, na kterého poprvé narazil ještě jako mladík ve vršovickém Edenu...

"Já jsem tam přišel, když mi bylo 20 nebo 21. Vnímal jsem ho jako velkou ikonu. To říkám beze srandy. Neříkám to proto, že hraji tady a je trenér. Druhá věc je, že to byl skvělý fotbalista s výbornou levačkou. Mohl jsem se od něho i učit, protože byl na mé straně. I díky němu se mi v sezoně dařilo. Já hrál před ním a on za mnou. Nahráli jsme spolu hodně minut. Hrálo se mi s ním opravdu dobře, jelikož David má i fotbalové myšlení," pochválil svého současného nadřízeného bývalý hráč Kaiserslauternu, Legie Varšava, Norimberku či Stuttgartu.

Ja ho v současnosti vnímá jako trenéra? "On se v tomto asi moc nezměnil, protože je z něj cítit ten přirozený respekt. Tady v šatně se chová, jako by byl jeden z nás, má k tomu jako bývalý hráč blízko, a ten přirozený respekt má obrovský. Jak byl profík jako hráč, tak teď je ještě větší profík jako trenér," ocenil starého známého trojnásobný šampion Ekstraklasy, jehož slova nabídl web fcfastavzlin.cz.

Půjde druholigové Ústí po olomouckém Benešovi? Jarolím ho zatím nekontaktoval, ale nevylučuje to...

Zdroj: fcfastavzlin.cz