Na návrat jsem čekal a těšil se, při té šance Bohemky jsem měl kus štěstí přiznává Kolář

Poprvé od října minulého roku se do brány pražské Slavie postavil Ondřej Kolář a proti Bohemians 1905 udržel čisté konto, navíc si připsal jeden důležitý zákrok.

Na návrat jsem čekal a těšil se, při té šance Bohemky jsem měl kus štěstí přiznává Kolář

Kolář se postavil mezi tři tyče po čtyřech měsících. „Je to opět neuvěřitelný pocit. Dlouho jsem na návrat čekal a těšil se. Přišel teď proti Bohemce a jsem rád, že jsme zvítězili a udrželi u toho nulu vzadu. Jsem nesmírně rád jak za to, že jsem dostal šanci, tak i za to, že jsme zápas zvládli,“ sdělil Kolář pro slavia.cz.

Na začátku druhé půle se blýskl skvělým zákrokem. „Viděl jsem, jak letí ze strany centr na zadní tyč, a odhadoval, že Alex Bah na něj už asi nedosáhne. Snažil jsem se co možná nejrychleji přesunout k tyči a doufal jsem, že mě míč zasáhne, což se stalo. Musím říct, že při mně stál určitě i kus štěstí. Jsem velmi rád, že ten návrat na hřiště proběhl s nulou,“ pokračoval slávistický brankář.

Na utkání opět mohla být zaplněna polovina stadionu. „O to víc jsem se na zápas těšil. Už předem jsem věděl, že budou moct fanoušky dorazit, a tak jsem to vyhlížel. Užili jsme si derby, navíc to proběhlo na skvělém trávníku. Chtěl bych tak při této příležitosti pochválit trávníkáře. Tráva měla špičkovou kvalitu, dalo se hrát dobře kombinačně. Na zápas jsem se moc těšil a vyšel se vším všudy,“ konstatoval sedmadvacetiletý reprezentant.

Zdroj: slavia.cz