United řeší další problém. Poštěkali se Maguire s Ronaldem o kapitánskou pásku?

Manchesteru United to nefunguje nejen na hřišti, podle informací deníku Daily Mirror se Ralfu Ragnickovi rozkmotřila i kabina. Tam měl Cristiano Ronaldo údajně tlačit “spiknutí,” které by sundalo kapitánskou pásku z paže Harryho Maguira.  

United řeší další problém. Poštěkali se Maguire s Ronaldem o kapitánskou pásku?

Velmi nepřehledná situace podle anglických novinářů vznikla v domácí kabině na Old Trafford, kde údajně roste tlak na to, aby Harry Maguire přišel o kapitánskou pásku a střední obránce Rudých ďáblů se jí nechce vzdát. Podle jedněch výkladů je za nápadem kouč Ralf Ragnick, který tímto způsobem hodlá svého klíčového muže defenzivy zbavit velké části tlaku a chtěl by tak přispět ke zlepšení jeho výkonů, podle jiných informací jsou za celou kauzou především ambice Cristiana Ronalda, který chce mít větší vliv v kabině. 

Pásku Maguirovi svěřil před dvěma lety bývalý manažer ManU Ole-Gunnar Solskajaer a někdejší osmdesátilmilionová posila z Leicesteru se nyní má bát, že by o ni mohla přijít na trvalo. Podle Daily Mirror se Ronaldo v kabině Manchesteru má stavět do role jakéhosi vzoru pro mladé hráče jako je Rashford, Sancho nebo McTominay a Maguire se tak má bát, že je ohrožena jeho pozice lídra. Na toto téma mezi oběma vůdci Ďáblů měla údajně proběhnout i vzrušená konverzace. 

Žádnou ze zmíněných informací Mirroru nicméně United oficiálně nepotvrdili. Všichni zúčastnění, jak Maguire, tak Ronaldo a Ragnick veškeré spekulace rázně odmítli a odmítli připustit, že by zprávy o problémech v kabině, o kterých se hojně informovalo na konci lednového přestupového okna byly pravdivé. "Slyšel jsem o tom, co se psalo. Ano, byli tu hráči, kteří byli na konci přestupového okna nespokojení. To se zlepšilo a atmosféra v šatně je lepší než před několika týdny,” zhodnotil naposledy situaci pro BBC sám Ragnick. Jak dlouho bude trvat, než další neshody v Manchesteru vyplavou opět na povrch?

zdroj: mirror.co.uk