West Ham se má na pozoru. O stabilní součástku zadních řad začíná být enormní zájem

Londýnský West Ham by rád v tomto ročníku Premier League vyválčil umístění v tabulce, které by Kladivářům umožnilo si v další sezóně zahrát vysněnou ligu mistrů. Již druhým rokem tento anglický klub udivuje celou Evropu, proto není žádným překvapením, že o některé součástky kabiny je na přestupovém trhu enormní zájem. Kouč David Moyes by mohl přijít o stabilní jistotu v zadních řadách.

West Ham se má na pozoru. O stabilní součástku zadních řad začíná být enormní zájem

Předmětem neutichajícího zájmu je pětadvacetiletý francouzský obránce Issa Diop. Mládežnický produkt Toulouse přišel do Londýna v roce 2018 a postupně se zapracoval do základní sestavy. West Ham nyní čelí zvýšenému zájmu o jeho osobu, navíc mu za rok v létě končí smlouva, proto by měla začít jednání o případném prodloužení spolupráce.

Již před startem této sezóně se spekulovalo o jeho přesunu do Manchesteru United. Tehdy se skloňovala částka 45 milionů liber, kterou byli Rudí ďáblové ochotni za jeho služby zaplatit. Vedení Hammers si však stálo za svým, že cokoliv pod 60 milionů liber pro ně není téma.

Aktuálním obdivovatelem jeho schopností je PSG, které v něm vidí možnou náhradu za Sergia Ramose, který v Paříži zůstal daleko za očekáváním. Problém by ale mohl být opět v částce, neboť zámožný lídr Ligue 1 chce West Hamu vnutit 50 milionů liber.

Zdroj: caughtoffside.com