Přesune se mládežnický reprezentant Ukrajiny s krátkou epizodou ve Spartě B do Vršovic za Kúdelou a spol.?

Již pět duelů v řadě neporažené Dynamo České Budějovice, které právě teď zastihnete v tabulce Fortuna:ligy na osmé příčce, by mohly výhledově přijít o perspektivní oporu zadních řad.

Přesune se mládežnický reprezentant Ukrajiny s krátkou epizodou ve Spartě B do Vršovic za Kúdelou a spol.?

To vše kvůli týmu, se kterým o víkendu před domácím publikem na Střeleckém ostrově remizovalo 2:2, čili Slavii, proti níž ovšem kvůli trestu za čtyři žluté karty nemohl její vyhlédnutý cíl nastoupit.

Ano, v hledáčku mistra z Edenu uvízl právě jednadvacetiletý ukrajinský dlouhán Maksym Talovierov, který se v minulém soutěžním ročníku učil na jihu země například od exreprezentačního stopera Tomáše Sivoka.

Mládežnický reprezentant Ukrajiny s minulostí v Olympii Doněck dorazil na českou půdu před necelými třemi lety, s tím, že dodnes nasbíral v první české lize 42 startů, 1 gól a 12 žlutých karet.

Na podzim 2019 byl Talovierov, jehož aktuální tržní cena je podle serveru transfermarkt.com zhruba 13 milionů korun, ve sparťanském béčku a byť o něj měli na Letné zájem dál, on se vrátil do Dynama, kde mohl kopat nejvyšší soutěž.

Realizační tým Jindřicha Trpišovského láká hned z několika důvodů - je vysoký, stále ještě hodně perspektivní a jako kreativnímu stoperovi mu nedělá problém rozehrávka ani vyvezení míče.

Jak dlouho asi ještě bude jeho šéf David Horejš?

V Edenu by se mohl posilovat útok. Slavia si na Střelnici vyhlédla mladého kolegu Doležala s Nešporem...

Zdroj: isport.blesk.cz