V Edenu by se mohl posilovat útok. Slavia si na Střelnici vyhlédla mladého kolegu Doležala s Nešporem...

To, že má mistrovská Slavia často problémy skórovat a že hraje mnohdy jen po šestnáctku soupeře, už se v poslední době ukázalo v nejednom utkání. Také proto je aktuálně spojována i se zimním posílením, k němuž by mohlo dojít v rámci české nejvyšší soutěže.

V Edenu by se mohl posilovat útok. Slavia si na Střelnici vyhlédla mladého kolegu Doležala s Nešporem...

Jak zaznělo na stránkách Deníku sport, v hledáčku sešívaného "S", pod jehož přestupovou politikou je podepsán i Jiří Bílek, měl uvíznout jak sedmnáctiletý teenager Daniel Šmiga, jenž patří Baníku Ostrava, ale v jeho áčku se právě teď nevyskytuje, tak o čtyři roky starší vytáhlý forvard v jabloneckých službách Tomáš Čvančara.

Současný svěřenec Petra Rady, který se na Střelnici učí od zkušenějších střelců Martina Doležala a Martina Nešpora, by mohl být - na rozdíl od zmíněného útočníka z Bazalů - okamžitou posilou a ne jen perspektivním zbožím do budoucna.

Čvančara, jenž svou konstitucí připomíná Petara Musu a který nasázel v této sezoně 2021/2022 již šest soutěžních branek, už v minulosti v metropoli působil a tím nemáme na mysli pouze jeho hostování ve Slavoji Vyšehrad.

V mládeži totiž prošel oběma slavnými pražskými "S", s tím, ve Vršovicích operoval ještě v letech 2017 a 2018. Pakliže by se pro něj aktuálně čtvrtý tým Fortuna:ligy rozhodl, jednalo by se tak o "návrat ztraceného syna".

Protože mu končí na současné adrese kontrakt již v červnu 2022, jeho případná transakce by mohla zájemce vyjít na sumu do do 10 milionů korun. Jestliže by si na něj Slavia počkala, od příští sezony by pak byl úplně zdarma.

Exopavský borec odehrál v nejvyšší domácí soutěži k tomuto datu odehrál 29 duelů s bilancí 4 branek. Dalších 13 tref pak zaznamenal ve FNL.

Votroci moc dobře ví, díky čemu jsou úspěšní. Herně je totiž řada týmů lepší než Koubkův tým...

Zdroj: isport.blesk.cz