Gól Aston Villy padl z ofsajdu, postěžoval si novinářům po prohře trenér Manchesteru Solskjaer

Manchester United utrpěl v šestém kole Premier League první ligovou porážku v této sezóně. Na Old Trafford totiž padl v zápase s Aston Villou 0:1 gólem Kortneyho Hause z 88. minuty. Ve třetí minutě nastavení sice mohli Red Devils srovnat, ale Bruno Fernandes loženku v podobě penalty neproměnil. Kouč United Ole Gunnar Solskjaer si pak po zápase stěžoval, že branka klubu z Birminghamu padla z ofsajdu.

Stejně jako v pátém kole s West Hamem to dlouho vypadalo, že tým okolo Portugalce Ronalda bude brát bod. V utkání s Aston Villou ale Manchester ochutnal hořkost prohry jak přes kopírák stejnou, co zažili Souček a spol. v předchozím kole. Gól totiž vstřelili hosté dvě minuty před koncem základní hrací doby díky přesné střele Kortneyho Hause.

Rudí ďáblové ale mohli ještě srovnat díky penaltě. Míč si vzal Bruno Fernandes, který ale vysoko přestřelil. Norský kouč United si po utkání postěžoval na rozhodčí. Podle něj totiž padl gól Aston Villy poté, co brankáři Davidu de Geovi překážel Ollie Watkins, který byl v ofsajdové pozici. „Je to samozřejmě zklamání, protože gól Aston Villy byl z ofsajdu. Měli jsme smůlu, toto rozhodnutí šlo proti nám,“ uvedl lodivod Manchesteru.

Ten se také zastal neúspěšného exekutora Bruna Fernandese, kterého se hráči Aston Villy snažili rozhodit. „V první řadě se mi nelíbil způsob, jakým se seběhli kolem rozhodčího. Pak se také snažili ovlivnit Bruna. Očividně to zafungovalo, ale nebylo hezké to vidět,“ mračil se Solskjaer. „Někdy to prostě nejde podle vašich představ. Bruno je skvělý hráč a kope penalty výborně. Chtěl bych ho podpořit. Věřím ale, že je tak mentálně silný, že se hned dá do pořádku a bude zpátky,“ vyjádřil norský trenér podporu jinak neomylnému Portugalci.

Zdroj: skysports.com

Přezdívalo se mu nový Zidane. Teď bývalý hvězdný záložník po roce bez angažmá ukončil kariéru