Podcast: Vyvrhel zachráncem United a geniální tah Chelsea. Proč je Kane příšerný?

Geniální tah Thomase Tuchela, jenž přinesl Chelsea vítězství nad Tottenhamem. Šťastný triumf United nad West Hamem zásluhou vyvrhele a nečekaná ztráta Manchesteru City. To vše přineslo páté kolo Premier League a důkladně o tom diskutuje nová epizoda fotbalového podcastu Kontrapresink.

Podcast: Vyvrhel zachráncem United a geniální tah Chelsea. Proč je Kane příšerný?

Londýnské derby mezi Tottenhamem a Chelsea bylo jasným šlágrem kola, oba týmy vstoupily do sezony dobře, Tottenham chtěl navíc napravit zaváhání proti Crystal Palace. Blues se zase nechtěli příliš vzdálit čelu tabulky. První poločas góly nenabídl, druhé dějství ale jednoznačně patřilo Chelsea. Proč přechod na jiné rozestavení tak změnil situaci? 

Je Thiago Silva nenahraditelný? Dostane se vůbec Ben Chilwell na úkor skvěle hrajícího Alonsa letos do základu? A jak si vedly opory Tottenhamu? To vše detailně probíráme v první části podcastu. Řeč ale přišla ale i na zápas West Hamu proti Manchesteru United.

V týdnu byl za vyvrhele, teď je Jesse Lingard hrdinou. Může být talentovaný záložník pro Solskjaera klíčovým žolíkem, nebo měl přece jen odejít někam do menšího klubu? A proč šel na penaltu Noble, který byl na hřišti pouze pár vteřin? Pobavíme se i o tom, jak jsou na tom United ve srovnání s dalšími favority, jako je Chelsea nebo Liverpool.

V pátek nás bavil Allan Saint-Maximin, jednoznačně nejlepší hráč Newcastlu. Proč je tak zábavný? A měl by na lepší klub? A kteří další hráči z průměrných mužstev by se mohli posounout výš? To vše a mnohem víc v novém Kontrapresinku.

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts