Rudí ďáblové neuhájili Old Trafford před PSG, Chelsea si zastřílela v Seville

Středeční zápasová porce Ligy mistrů začala na půdách Basaksehiru a Krasnodaru. Turecký klub statečně vzdoroval Lipsku, ale po divoké přestřelce se nakonec radovali hosté, kteří rozhodli o výhře 4:3 až v nastaveném čase zásluhou Sörlotha. Krasnodar vyzrál na Rennes díky jediné trefě utkání, kterou si připsal Berg.

Barcelona v Maďarsku splnila povinnost vyhrát a po brankách Griezmanna, Braithwaiteho a Dembélého porazila Ferencváros hladce 3:0. Stejným výsledkem uspěl i Juventus, který doma nepustil Dynamo Kyjev ke slovu. V první půli se prosadil Chiesa, po změně stran pak Ronaldo a Morata.

Dortmund dosáhl jen na bod po remíze 1:1 s Lazio Řím. Na trefu Guerreiry dokázal z penalty zareagovat Immobile. Rudí ďáblové neuhájili Old Trafford před PSG a padli 1:3. Hosty poslal do vedení Neymar, ale na jeho trefu ještě dokázal reagovat Rashford. Po změně stran však vedení francouzskému gigantovi vrátil Marquinhos a výsledek v nastavení pečetil opět Neymar.

Chelsea si zastřílela v Seville a vyhrála jasně 4:0, ale přesně mířil jen jeden její hráč. Francouzský legionář Olivier Giroud otevřel skóre již v 8. minutě a náskok zvýšil ještě ve druhé půli dalšími třemi trefami.

Liga mistrů:

Basaksehir - Lipsko 3:4 (45.+3, 72. a 85. Kahveci - 26. Poulsen, 43. Mukiele, 66. Olmo, 90.+2 Sörloth)
Krasnodar - Rennes 1:0 (71. Berg)
Bruggy - Zenit 3:0 (33. de Ketelaere, 58. Vanaken z pen., 73. Lang)
Dortmund - Lazio 1:1 (44. Guerreiro - 67. Immobile z pen.)
Ferencváros - Barcelona 0:3 (14. Griezmann, 21. Braithwaite, 27. Dembélé z pen.)
Juventus - Dynamo Kyjev 3:0 (21. Chiesa, 57. Ronaldo, 66. Morata)
Manchester United - Paris St. Germain 1:3 (32. Rashford - 6. a 90.+1 Neymar, 69. Marquinhos)
Sevilla - Chelsea 0:4 (8., 54., 74. a 83. z pen. Giroud)