Liverpool si s videem nesedí, kvůli němu přišel o další dva body

Liverpool a video? V letošní sezóně se zatím rozhodně o přátele nejedná. Dnes Reds neuspěl v Brightonu, po třech rozhodnutích systému VAR jen remizoval 1:1.

Liverpool znovu nepředvedl ideální výkon. Už v 11. minutě měl obrovskou příležitost Connolly, Alissonovu bránu ovšem netrefil. O osm minut později ale stejného hráče fauloval v pokutovém území Williams a Neal Maupay měl k dispozici penaltu.

Tu ovšem neproměnil, první půli navíc kvůli zranění nedohrál. Liverpool ale nehrál dobře, za zmínku stojí jen krásný centr Firmina na Salaha, který svou příležitost proměnit dokázal. Video ale odhlalilo milimetrový ofsajd a branka tak neplatila.

Jürgen Klopp po půli do hry poslal Jordana Hendersona a po hodině hry už se hosté dočkali. Salah přenechal míč Jotovi a ten potvrdil svou výjimečnou formu.

Salaha následně německý manažer stáhl, což se mu evidentně nelíbilo. Náhradník za něj ale dokázal skórovat, Mané se po přímém kopu trefil hlavou. Ani tento gól ovšem neplatil, znovu pro ofsajd.

A tak v nastavení Robertson fauloval Wellbecka, rozhodčí po poradě s videem odpískal druhou penaltu pro domácí a Pascal Gross z ní vyrovnal na konečných 1:1.

Brigthon - Liverpool 1:1 (0:0)
Branky: 90+3. Gross - 60. Jota