Tahle osmnáctka bude silná, větří trenér Suchopárek. Kdo by měl patřit mezi opory?

Stejně jako devatenáctka či sedmnáctka vstupuje na startu sezony do nové éry i reprezentační výběr do 18 let. Toho se nově ujal Jan Suchopárek, který vidí v kompletně obměněném týmu značný potenciál. Podívejte se, jaká jména by měla patřit k hlavním tahounům.

Vůbec největší přetlak bude kouč Suchopárek řešit se svými asistenty v záloze. Nabízí se hned několik alternativ, a to i na středové pozice. Jednou z variant je nasazení spoluhráčů ze Slavie – Tomáše Hájka, mezi jehož přednosti patří výtečné čtení hry a úspěšnost v osobních soubojích, s Lukášem Hroníkem (na foto). Ten se zase pyšní velmi dobrou technikou a rozehrávkou. Jsou tady ale i další, třeba zlínský Jan Hellebrand, který vedl sedmnáctku na Euru jako kapitán, olomoucký Petr Nováček, nebo sparťan Filip Gedeon.

Pravé křídlo si pro sebe bude chtít získat další velký talent z Edenu Martin Douděra, který si jako jeden z mála hráčů v kádru připsal první starty za osmnáctku už v minulé sezoně. Na opačné straně hřiště by pak mohl operovat další nesmírně šikovný krajní záložník – Filip Šilhart ze Sparty. Jeho výhodou je, že je gólový, což ukázal i v prvním utkání Turnaje Václava Ježka, když dvěma trefami pomohl porazit Maďary 5:1.


(foto: slavia.cz)